top of page

HLEDÁŠ PRÁCI V PŘÁTELSKÉM A POHODOVÉM TEAMU?

VYUŽIJ SVŮJ POTENCIÁL 

Práce u nás je různorodá a rychle si najdeš pozici, která ti sedne nejvíce.  Hledáme kandidáty na tyto pozice:

CHEF - KUCHAŘ/KA OTEVŘENÉ KUCHYNĚ

Pokud jsi šikovný/á a máš vztah k jídlu a surovinám, vše tě rádi naučíme, avšak vyžadujeme praxi v oboru alespoň 2 roky. Občas zaskočíš na kasu nebo vezmeš telefon, ale primárně budeš kouzlit naše skvělé pokrmy jako např. tortily, sendviče, burgery a další.

CHEF SUPPORT

V této klíčové pozici zajišťuješ dynamicky suroviny pro výdej, obaluješ maso, děláš kuchyňskou přípravu tak, aby vše běželo jak na drátku.

OPERÁTOR - VEDOUCÍ SMĚNY

Domluvíš se anglicky a chtěl/a bys být zodpovědný/á za chod restaurace? Jsi komunikativní, spolehlivý/á a zvládneš vést menší team?  Vedoucí směny přijímá objednávky a zajišťuje expedici pokrmů našim kurýrům a zákazníkům z ulice a stará se o bezproblémový chod restaurace.

restaurant-1284351_1920.jpg
shane-rounce-DNkoNXQti3c-unsplash.jpg

OZVI SE NÁM

Zjistíme, co tě baví, v čem jsi dobrý/á a připravíme ti rozvrh a náplň práce tak, aby ses u nás během prvních pár měsíců naučil/a vše potřebné a mohl/a případně postoupit na vyšší pozici. 

Nabízíme: individuální bonusy a prémie, flexibilitu při plánování směn, 1 celé farmářské kuře 1x za měsíc, narozeninovou poukázku na libovolnou konzumaci v Chickin, slevovou kartičku na konzumaci v Chickin, personální stravování, kariérní růst a pravidelné zvyšování mzdy, flexibilní výši pracovního úvazku, nástup možný ihned

Email: info@chickin.cz

Tel.: 777 214 472 (Pavel)

DOPORUČ KAMARÁDA A ZÍSKEJ VOUCHERY V HODNOTĚ 2.000 Kč

austin-distel-60caCHdOqH0-unsplash.jpg

​VÍŠ O NĚKOM DOBRÉM?​

Pomoz nám najít zaměstnance a získej vouchery na jídlo v Chickin v celkové hodnotě 2.000 Kč. Vouchery rozdělíme na menší hodnoty, abys k nám mohl/a chodit pravidelně.

Odměna náleží za zprostředkování kontaktu na člověka, který není naším zaměstnancem, není dosud v naší interní databázi kandidátů, nastoupí do pracovního poměru s G&M Hospitality Group, s.r.o. a odpracuje 3 měsíce plného úvazku (480 hodin).

bottom of page