HLEDÁŠ PRÁCI V PŘÁTELSKÉM A POHODOVÉM TEAMU?

VYUŽIJ SVŮJ POTENCIÁL 

Práce u nás je různorodá a rychle si najdeš pozici, která ti sedne nejvíce.  Hledáme kandidáty na tyto pozice:

OBSLUHA OTEVŘENÉ KUCHYNĚ, KUCHAŘ/KA

Nepotřebuješ praxi ani vzdělání v oboru. Pokud jsi šikovný/á a máš vztah k jídlu a surovinám, vše tě rádi naučíme. Občas zaskočíš na kasu nebo vezmeš telefon, ale primárně budeš kouzlit naše skvělé pokrmy a zabezpečovat suroviny.

MANAŽER SMĚNY

Domluvíš se trochu anglicky a chtěl/a bys být zodpovědný za chod restaurace? Jsi komunikativní, spolehlivý/á a zvládneš vést menší team?

OZVI SE NÁM

Zjistíme, co tě baví, v čem jsi dobrý/á a připravíme ti rozvrh a náplň práce tak, aby ses u nás během prvních pár měsíců naučil/a vše potřebné a mohl/a případně postoupit na vyšší pozici. 

Nabízíme: individuální bonusy a prémie, flexibilitu při plánování směn, až 3.000 Kč narozeninovou poukázku na libovolnou konzumaci v Chickin, slevovou kartičku na konzumaci v Chickin, personální stravování, kariérní růst a pravidelné zvyšování mzdy, flexibilní výši pracovního úvazku, nástup možný ihned

Email: info@chickin.cz

Tel.: 608 271 253 (Veronika Fulierová)

DOPORUČ KAMARÁDA A ZÍSKEJ VOUCHERY V HODNOTĚ 6.000 Kč

​VÍŠ O NĚKOM DOBRÉM?​

Pomoz nám najít zaměstnance a získej vouchery na jídlo v Chickin v celkové hodnotě 6.000 Kč. Vouchery rozdělíme na menší hodnoty, abys k nám mohl/a chodit pravidelně.

Odměna náleží za zprostředkování kontaktu na člověka, který není naším zaměstnancem, není dosud v naší interní databázi kandidátů, nastoupí do pracovního poměru s G&M Hospitality Group, s.r.o. a odpracuje 3 měsíce plného úvazku (480 hodin).